Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 7-15 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Vše o nákupu
  3. Reklamační řád
Reklamační řád

Pomůžeme Vám při reklamaci zboží.

Reklamační řád

1. Základní podmínky reklamace

Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady kupující pak musí neprodleně hlásit. 

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců od data, kdy zákazník převzal zboží, pokud není uvedeno jinak. Vyskytne-li se v záruční době důvod k reklamaci, zákazník má právo tuto vadu reklamovat.

2. Záruka se vztahuje na:

a) výrobní vady
b) vady materiálu
c) nekompletnost výrobku

3. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé:

a) běžným používáním výrobku
b) mechanickým poškozením výrobku
c) nesprávným použitím výrobku
d) nedostatečnou či nevhodnou údržbou
e) nesprávným skladováním a použitím v podmínkách, které neodpovídají svojí teplotou, prašností, vlhkostí, chemickými a mechanickými vlivy prostředí, které je přímo výrobcem určeno nebo které jednoznačně vyplývá z povahy věci
f) neodbornou instalací

4. Vyskytne-li se u výrobku neodstranitelná vada, která nebrání dalšímu užívání, má zákazník právo na přiměřenou slevu. Na vady, na které byla poskytnuta sleva, nelze uplatnit reklamaci.

5. Reklamace se považuje za uplatněnou v případě, že je reklamované zboží kompletní a reklamaci nebrání obecné zásady hygieny. Zákazník je povinen reklamované zboží předložit zbavené nečistot a hygienicky nezávadné. Provozovatel Pavel Bednařík je oprávněn odmítnout převzetí zboží k reklamačnímu řízení, pokud nebude splňovat uvedené zásady obecné hygieny.

6. Reklamace bude vyřízena bezodkladně, nejpozději však do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. V případě nevyzvednutí vyřízené reklamace do 30 dnů od vypršení reklamační lhůty, může prodávající účtovat kupujícímu skladné.

7. Oprávněné reklamace řeší prodávající opravou reklamovaného zboží, výměnou věci za novou nebo vrácením kupní ceny zboží. Místo a způsob uplatnění reklamace:

1) Informujte nás o reklamaci e-mailem, telefonicky nebo písemně. Ve zprávě uveďte název výrobku, popis vady, popř. den nákupu.
2) Po vyzvání zboží zašlete jako doporučený balík na adresu DŘEVOPRODUKT BEDNAŘÍK s.r.o., Sovadina 61, 768 61 Bystřice pod Hostýnem.
3) Do zásilky přidejte doklad o nákupu reklamovaného zboží v našem e-shopu
Celé obchodní podmínky naleznete zde.
Kde nás najdete

Sovadina 61
Bystřice pod Hostýnem, 768 61

Map

Kontakty
DŘEVOPRODUKT BEDNAŘÍK s.r.o.
(Po-Pá, 7-15 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz